Skillathon
Skillathon / Swine / Junior Individual | |||
---|---|---|---|
1 |
Foster, Sarah
Boerne, Texas |
||
2 |
Mabry, Kenton
Oglesby, Texas |
||
3 |
Cate, Cole
Weatherford, Texas |
||
4 |
Scott, Grace
Robinson, Texas |
||
5 |
Glenn, Shane Kate
Waxahachie, Texas |
Skillathon / Swine / Intermediate Individual | |||
---|---|---|---|
1 |
Mabry, Reyse
Weatherford, Texas |
||
2 |
Ford, Kenley
Franklin, Texas |
||
3 |
Self, Abigail
Royse City, Texas |
||
4 |
Ford, Hadley
Franklin, Texas |
||
5 |
Mabry, Avery
Weatherford, Texas |
||
6 |
Ford, Ella
Weslaco, Texas |
||
7 |
Beaty, Tinsley
Holland, Texas |
||
8 |
Williams, Kason
Canyon, Texas |
||
9 |
Keys, Kleigh
Cotton Center, Texas |
||
10 |
Teetz, Corbin
Powell, Texas |
Skillathon / Swine / Senior Individual | |||
---|---|---|---|
1 |
Ford, Cora
Weslaco, Texas |
||
2 |
Walters, Jack
Brock, Texas |
||
3 |
Schoenhals, Savanna
Follett, Texas |
||
4 |
Ford, Avery
Franklin, Texas |
||
6 |
Garner, Caden
Sherman, Texas |
||
7 |
Boyd, Josie
Grandview, Texas |
||
8 |
Cornell, Logan
Weatherford, Texas |
||
10 |
Granberry, Addison
Wills Point, Texas |
Skillathon / Beef / Senior Individual | |||
---|---|---|---|
1 |
Lawrence, Kade
Canyon, Texas |
||
2 |
Ressler, Jake
Hallettsville, Texas |
||
3 |
Jacobs, Kaylin
Brenham, Texas |
||
4 |
Mau, Cooper
Columbus, Texas |
||
5 |
Sottosanti, Lucas
Trinity, Texas |
||
6 |
Barrett, Travis
Normangee, Texas |
||
7 |
Childs, Brodie
Chico, Texas |
||
8 |
Wolf, Mason
Canyon, Texas |
||
9 |
Ezzell, Cooper
Wheelock, Texas |
||
10 |
Hawkins, Reed
Groveton, Texas |
Skillathon / Beef / Intermediate Individual | |||
---|---|---|---|
1 |
Ecord, Malley
Pennington, Texas |
||
2 |
Arbuckle, Jett
Lovelady, Texas |
||
3 |
Ethridge, Bridger
Nacogdoches, Texas |
||
4 |
Guenther, Crockett
Schulenburg, Texas |
||
5 |
Boone, Kenya
Ballinger, Texas |
||
6 |
Due, Jasper
Groveton, Texas |
||
7 |
Minter, Kutter
Groveton, Texas |
||
8 |
Swallow, Gabriel
Garland, Texas |
||
9 |
Wolf, Myles
Canyon, Texas |
||
10 |
Page, Steven
Groveton, Texas |
Skillathon / Beef / Junior Individual | |||
---|---|---|---|
1 |
Wright, Clara
Hearne, Texas |
||
2 |
Wilson, Noelle Elaine
Franklin, Texas |
||
3 |
Calhoun, Kimber
Shepherd, Texas |
||
4 |
Ballard, Lexi
Bryan, Texas |
||
5 |
Creel, Haven
Newcastle, Texas |
||
6 |
Rhodes, Rodney
Shepherd, Texas |
||
7 |
Jackson, Beau
Coldspring, Texas |
Skillathon / Sheep / Junior Individual | |||
---|---|---|---|
1 |
Schniers, Berklee
Abernathy, Texas |
||
2 |
Sumrall, Caden
Bronte, Texas |
||
3 |
Williams, Kade
Franklin, Texas |
||
4 |
Carr, Audrey
Canyon, Texas |
||
5 |
Rawson, Avery
Franklin, Texas |
Skillathon / Sheep / Intermediate Individual | |||
---|---|---|---|
1 |
Padgett, Knox
Fredericksbrg, Texas |
||
2 |
Lipka, Julie
Center Point, Texas |
||
3 |
Williams, Colton
Franklin, Texas |
||
4 |
Cook, Evelyn
Crowley, Texas |
||
5 |
Calhoun, Olivia
Omaha, Texas |
Skillathon / Sheep / Senior Individual | |||
---|---|---|---|
1 |
Vahlenkamp, Rylee
Miles, Texas |
||
2 |
Sanders, Kelley
Lipan, Texas |
||
3 |
Grotegut, Johan
Hereford, Texas |
||
4 |
Pacheco, Norah
Midlothian, Texas |
||
5 |
Smith, Kate
Royse City, Texas |